Krásnou neděli vám přeji. Ani jsme se nenadáli a venku nám začalo sněžit. Pomalu se z podzimu přesouváme do zimy, na náměstích už stojí dřevěné budky ohlašující brzký start vánočních trhů, voňavého svařeného vína, jmelí a radostné nálady.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


KVALITNÍ MATERIÁLY

Víc než kdy jindy si toto počasí žádá kvalitní materiály. Proč? Jednoduše proto, že umí skvěle zahřát. Jedním z mých oblíbených zimních materiálů je vlna, kterou v dnešní době nahazuje syntetický akryl, který vás však, na rozdíl od přírodní vlny, nijak nezahřeje.

PIETRO_FILIPI


NADČASOVÝ LOOK

Vždy, když přemýšlím, co bych ve svém šatníku chtěla mít, zamyslím se nad tím, jak dlouho danou věc budu asi nosit. Jedná se spíše o sezónní chtíč nebo je kousek nadčasovou záležitostí, které se nebudu chtít jen tak vzdát? V případě nadčasového modelu se pak rozhodně zabývám materiálovým složení. Nejinak tomu bylo i u výběru saka z Pietra Filipi.

PIETRO_FILIPI


ZEMITÉ, AVŠAK NÁPADITÉ BARVY

Jak víte, podzim miluji. Jedním z důvodů jsou jeho barvy, které lze lehce přenést i do šatníku. Okrová, béžová, tmavě hnědá, šedá, bordó i skořicová. Právě sako ve skořicové barvě bylo skutečně prvním kouskem, kterého jsem si v butiku Pietro Filipi všimla. A taky kouskem, který jsem si nakonec doopravdy odnesla. Když je to láska, tak to prostě cítíte. Nebylo tam ani jedno negativní proti, kvůli čemuž bych se pro něho nerozhodla. A když vezmu v potaz 96 % podíl vlny, není o čem diskutovat. A navíc ta barva.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


ROLÁK – MUSTHAVE PODZIMU A ZIMY

Jak často (snad pořád) zmiňuji, mám ráda jednoduché, jednobarevné kousky, které se skvěle a lehce kombinují. Jedním takovým je i rolák v krémové barvě, u níž mám pocit, že letos zažívá naprostý boom. Její reinkarnaci jste si nemohli nevšimnout. Tato barva je teď propírána snad na všech účtech fashion blogerek, a ano, já nejsem výjimkou. Přísahám však, že tato barva se mi líbila již dávno. Hodí se snad totiž ke všemu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


VŘELE DOPORUČUJI

Z celého svého upřímného (nejen blogerského) srdce vám doporučuji návštěvu butiku Pietro Filipi na Národní třídě. Mají tam dvě patra krásné, nadčasové módy, která vás bude bavit letos i za několik let. Kdyby mi to nebylo trapné, fotila bych v kouscích, které jsme si z Pietra Filipi odnesla, pořád. Udělejte si (mi) radost a běžte se do Pietra podívat. Zajímá mě totiž váš názor. Budu ráda, pokud se mnou budete své nákupní zážitky sdílet. A já vám na to budu spiklenecky odpovídat: „já vám to říkala“.

PIETRO_FILIPI

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Sako i rolák Pietro Filipi

 

Jak se vám tato podzimní kombinace líbí? Napište mi.

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

ZE_ZIVOTA_ZENY


Článek vznikl ve spolupráci s Pietro Filipi

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *