Vlasy jsou prý naší korunou. Čím jsem starší, tím méně s nimi experimentuji. Nebarvím si je žádnou barvou, nenechávám si je prosvětlovat melírem, naopak velmi ráda o ně pečuji za pomoci různých masek, balzámů a posilujících sprejů. Také jsem si je dost zkrátila, čímž naopak získali na objemu, vypadají, a myslím že i jsou zdravější a více mě „poslouchají“. Díky spolupráci s drogerií Rossmann se ke mně k testování dostala značka Herbal Essences, z nichž momentálně používám šampon a balzám na vlasy s výtažky z modrého zázvoru s micelární vodou. Dnešní článek bych tak chtěla věnovat jejich recenzi.

Herbal Essences_s_vytazky_z_modreho_zazvoru


Čím mě osobně Herbal Essences s výtažky z modrého zázvoru spolu spolu s micelární
vodou oslovil?

Budu zcela upřímná. Jako první mě u šamponu a kondicionéru osloví vůně a design flakonku. A vůně šamponu a balzámu Herbal Essences s výtažky z modrého zázvoru spolu s micelární vodou je naprosto božská. Působí na mě jemně, ale velmi lákavě a intenzivně. Orientálně, ale ne příliš. Má hloubku jako oceán. Je to přesně TA vůně, která mi voní. TA vůně, od níž bych chtěla mít sprchový gel i tělové mléko. TA vůně, kterou bych chtěla cítit pořád. Tak moc mi voní 😊

Herbal_Essences_s_vytazky_z_modreho_zazvoru


Vůně, kterou cítíte i po několika dnech

A když říkám „cítit pořád“, pak ani nejsem daleko od pravdy. Sice nemám dlouhé vlasy, k jejímž konečkům bych si mohla přivonět, ale stačí vlasy projet rukou, provzdušnit je a ta smyslná vůně se objeví. Co víc. Před dvěma týdny jsem si během víkendu v Brně myla vlasy naprosto jiným šamponem (ten svůj jsem si se sebou nebalila, přeci jen má 500 ml 😊) a vlasy mi beztak voněly po Herbal Essences s výtažky z modrého zázvoru. A to mě opravdu hodně potěšilo.

Herbal_Essences_s_vytazky_z_modreho_zazvoru


Co Herbal Essences s výtažky z modrého zázvoru s micelární vodou umí?

Herbal Essences s výtažky z modrého zázvoru s micelární vodou pomáhá vlasům k získání objemu a svěžesti. Umí je pročistit do hloubky a zanechat zářivě čisté. Šampon i balzám byly pečlivě připraveny s KEW, královskými botanickými zahradami, předním světovým odborníkem na rostliny. Nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, barviva ani parafín. Již nějaký ten týden šampon a balzám Herbal Essences s výtažky z modrého zázvoru s micelární vodou používám, a proto mohu skutečně potvrdit vše výše uvedené. A až za nějakých pár týdnů šampon a balzám z této kolekce vypotřebuji, moc ráda vám napíši recenzi ke kolekci Herbal Essences s bourbonem a maukovým medem, jejích kombinace zní velmi originálně.

Herbal_Essences_s_vytazky_z_modreho_zazvoru


Spolupráce s drogerií Rossmann

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *