IMG_3618-2


SPORTOVNÍ LOOK

Opět vám všem přeji krásnou neděli, na kterou jsem si pro vás nachystala další módní nášup. Protože minule jsme se podívali na elegantní kombinaci, dnes vás chci naopak inspirovat něčím sportovnějším.

IMG_3635-2


PRUHOVANÝ SVETŘÍK FOREVER

Může to být opět kombinace, kterou si vezmete na hřiště nebo víkendovou procházku s rodinou. Džíny rovného střihu zakryjí větší boky, a tenisky na platformě vám navíc přidají pár centimetrů. Vzdušný pruhovaný svetřík celý model krásně rozsvítí a zpestří.

IMG_3631-2


JEDNODUCHOST NEOMRZÍ

Jako téměř u většiny i tento outfit je inspirován klasickým stylem, který vás pro svou jednoduchost neomrzí. Jestli si říkáte, jak je to možné, že právě jednoduché věci nás nepřestanou bavit, je to proto, že se nám neokoukají jako se to stává u hodně vzorovaných modelů. Pestrý kousek si na sebe třikrát týdně neoblečeme, protože máme pocit, že vypadáme pořád stejně. Takové kousky totiž nejdou moc dobře nakombinovat se vším ostatním. Naopak jednoduché kousky vypadají v kombinaci s jinými styly (stačí jiná obuv, kabelka a vyměnit sako za džínovou bundičku) pokaždé jinak, a proto je větší šance, že je budeme (častěji) nosit.

IMG_3651-2


SPORTOVNÍ I ELEGANTNÍ KOMBINACE

Pruhovaný svetřík lze nosit s džínami a tenisky, stejně jako s cigaretovými kalhoty, sakem a mokasíny. Za pomocí několika nadčasových kousků můžeme skutečně vytvořit více looků než když si koupíme něco, co je trendy jen jednu sezónu.

IMG_3642-2OUTFIT: Svetr Zara, Džíny a Tenisky HM

podpos

Please follow and like us:

2 Comments on Sporty and Chic

  • zezivotazeny
   15. 5. 2018 at 19.28 (1 rokem ago)

   Presne, ja taky radeji elegantneji, ale obcas chodim vylozene takto :)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *