OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Jarní šatník

Krásný den všem. Nepatřím zrovna mezi ty, které by se s něčím rádi loučili, nicméně co se zimy týče, chybět mi rozhodně nebude. Aspoň několik následujících měsíců ne. Na co se naopak velmi těším (a předpokládám, že nejen já) je jaro. Sluníčko na obloze, pučící květy, ranní ptačí zpět, svěží vzduch, zelená tráva a jarní šatník. Co do takového jarního šatníku zařadit?


KABÁTY A TRENČE

Jednoznačně lehké kabáty a trenčkoty. Kromě béžových trenčů zkuste letos i barvy. Pokud chcete vsadit na klasiku, sáhněte po žluté či pastelově modré (označené také jako baby blue) barvě. Rozhodně se letos nebojte a obujte k nim tenisky a hlavu ozdobte plstěným kloboukem.

kabaty

 

JAKÉ KALHOTY A DŽÍNY?

Co se kalhot týče, zkuste tentokrát cigaretový střih, proužky a detaily v podobě zabudovaných textilních pásků, ze kterých snadno vykouzlíte elegantní mašli. Lehce tím osvěžíte celý outfit. Kromě pruhů nesáhnete vedle ani s kostkou (hlavně v šedé barvě). A samozřejmě džíny. Nekonečný příběh. Nosit se budou zase díry, u kterých nevadí, že se časem zvětší, ale i kovové cvočky, třpytky, perličky. Ve skříni by neměly chybět ani jedny klasické tmavomodré a mama střih na víkend.

KALHOTY

 

DOPLŇKY A OBUV

Pozdnější jaro a začátek léta bude opět ve znamení slaměných klobouků, které povznesou každý outfit a zároveň vám ochrání vlasy před slunečními paprsky, pohodlných esperadillek i pantoflíčků ve výrazných barvách i lodiček na robustnějším podpatku, ve kterých snadno přeskáčete i ty nesnesitelné kostky ve městě. A chybět nesmí ani sluneční brýle.

 doplnky

 

BYZNYS NEMUSÍ BÝT NUDA

I byznys kostýmek může zaujmout, pokud ho zvolíte v zajímavém looku a přihodíte k nim vysoké podpatky. Ve spojení s vašimi nápady vám projde zvýšení platu, nová pracovní příležitost i uzavření obchodu.

 BUSINESS


JAK UŠETŘIT S TIPLI.CZ

Všechny výše uvedené modely seženete v ZOOTu. A jestli chcete během každého nakupování navíc ušetřit (stejně jako já), nakupujte přes TIPLI, kde vám z každého nákupu vrátí nějaké to procento zpět (částka se liší obchod od obchodu). Jak to funguje? Na http://www.tipli.cz si po počátečním zaregistrování najdete váš oblíbený obchod (v mém případě ZOOT, ale v nabídce mají i ANSWEAR, Footshop, Baťu, Orsay, Deichman a mnoho dalších), prokliknete se do něho, vyberete a nakoupíte. Díky prokliku z TIPLI na vámi vybraný obchod vám na oplátku TIPLI pošle část peněz z nákupu zpět. Výhodou TIPLI je, že nesbíráte žádné kredity, ale na účet vám přijdou reálné peníze. Tak, kdo kromě mě potřebuje něco nového do jarního šatníku?

tipli cy

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *