OLYMPUS DIGITAL CAMERA


STYLOVĚ V ZIMĚ

Krásný den vám přeji.  Za krk mi dýchá zima. Nejvěrnější společníci? Teplejší kabát, vyšší boty, čepici na hlavu a rolák. Stylová kombinace do každé zimy. I té letošní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


SPRÁVNÝ STŘIH A VELIKOST

V první řadě jde o to, aby vám cokoliv, co si koupíte, sedělo. Jednoduše řečeno, musí vám to padnout jako kdyby to ušili na vás. Přesně ten pocit jsem měla, když jsem si před dvěma lety poprvé v kabince Marks&Spencer zkusila tenhle kabát vojenského střihu z limitované edice Alexy Chung. Výsledek? Okamžitě jsem ho musela mít. Limitovaná kolekce této hvězdy se mi v britském módním řetězci líbila pokaždé. Z té úplně první jsem si z jejich obchodu zase odnesla šedou plisovanou sukni, ze které doteď netrčí ani nitka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


TMAVOMODRÁ KOMBINACE

Provedení kabátu v tmavomodré kombinaci s černými sametovými detaily a zlatými knoflíky mě úplně dostala. Nebylo (a stále není) na něm nic, co bych změnila. Sedí mi délka rukávů, a to je co říct. Navíc ho díky zapínání na horní tři knoflíky obleču i teď. A díky jeho teplé podšívce mi v něm zase není zima.
Já jsem prostě kabátový typ a přiznávám zcela bez ostychu, že mi jich ve skříni visí hodně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


YVES SAINT LAUREN

Už Yves Saint Lauren věděl, že kombinace tmavě modré barvy s černou je úchvatná. Barevně se tak i celý outfit odvíjí od barev kabátu. Černá kapitánská čepice, tmavě modrý rolák, černé džíny, černé kotníčkové boty z kůže značky Gino Rossi, na kterou taktéž nedám dopustit. Boty od nich mi drží několik let, jsou krásné, vkusné, stylové a trendy zároveň. I proto jsem této značce věrná a ráda se k ní vracím.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


STYL PŘETRVÁ

Ani jeden kousek není sice hot trendem letošní sezóny, nicméně vzhledem k tomu, že je už několik let aktivně nosím, jsou pro mě důkazem, že trendy pominou, ale styl je věčný.
Jaký kousek ve skříni máte několik let vy a rádi se k němu vracíte? Podělte se…

Čepice H&M, Kabát Marks&Spencer, Rolák a Kalhoty H&M, Boty Gino Rossi

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *