promod_beauty_cocoon
Svetr a šála v dárkové kazetě Promod Beauty Cocoon spolu s bio tělovým mlékem francouzské značky Avril

ZIMA JE TU

Krásnou neděli vám všem. Co ve vás vyvolává zima? Ve mně touhu po všem teplém. Horké čokoládě, pěnovém cafe latte, svařáku na vánočních trzích (až příští rok), vyhřáté kavárně, hřejivých polibcích. A taky pěkně huňatých kouscích, ze kterých se nebudu chtít svléknout ani doma.

promod_beauty_cocoon


DÁRKOVÁ KAZETA BEAUTY COCOON Z PROMODU

Již v úterý jsem vám v mém blogweeku slibovala zimní kombinaci šály a čepice z Promodu, která je nyní dostupná ve vánoční kazetě spolu s organickým tělovým mlékem s bambuckým máslem a aloe vera značky Avril. Pokud jste článek nestihli, pořád máte možnosti si ho přečíst zde.


ŠÁLA, ČEPICE I BIO ORGANICKÉ TĚLOVÉ MLÉKO

Mohla jsem sice setík nesobecky darovat mé sestřičce nebo mamince, ale jednak jsem po podobných béžových zimních doplňcích toužila (já ty přírodní odstíny skutečně miluju), ale hlavně jsem s nimi v hlavě okamžitě začala vymýšlet nejrůznější outfity. Což u mě vždycky znamená, že jsem do toho beznadějně zamilovaná a musím to okamžitě nosit. No a přesně toto proběhlo i u tohoto setu. Nemluvě o faktu, že tělové mlíčko jsem otevřela k ovonění ještě cestou v metru 😊.

promod_avril

promod_beauty_cocoon

Promod_Avril

STYLOVÝ A TEPLÝ ÚPLET

Čepice i šála jsou ze silného úpletu, který skvěle hřeje a ještě lépe vypadá. Navíc jsou velmi nápaditě a efektně protkané zlatou nití, která se nádherně hodí k celé té nádherné a blýskavé vánoční atmosféře.


BÉŽOVÁ INSPIRACE

Béžová barva je barvou neutrální. Tudíž se hodí téměř ke všemu. Já mám moc ráda béžovou i v monochromatických outfitech, a to jak celých (od hlavy až k patě v béžové), tak i částečných. A protože je momentálně moje skříň na kombinace dost omezená, zvolila jsem tu částečnou.

promod_beauty_cocoon promod_beauty_cocoon


OUTFIT NA ZIMNÍ PROCHÁZKY

Momentálně u mě vítězí oversize věci. Proč vám asi nemusím říkat. Nicméně oversize kousky ráda nosím, i když nejsem těhotná, takže se investice do nich nebojím, protože vím, že je jistě unosím i po porodu. Kombinace šály a čepice s propínacím svetrem na velké knoflíky mi přijde absolutně vánoční, stylová a skutečně se mi moc líbí. Věřte mi, že nejraději bych v takovém modelu chodila pořád (jenže co by to pak byly za inspirace).

promod_beauty_cocoon


KOMBINACE

Co se týče bot, zvolila jsem kožené šněrovací boty na malém klínku s mírně zkosenou špičkou z obuvi CCC, které jsou vevnitř zateplené a krásně hřejí. Za mě naprosto ideální kombinace do zimních dnů, na víkendové procházky i na cestu na hory.

promod_beauty_cocoon
Svetr a šála v dárkové kazetě Promod Beauty Cocoon spolu s bio tělovým mlékem francouzské značky Avril

– bezva TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK. Co říkáte?

Set pořídíte v obchodech Promod i na jejich online stránkách (kde mimochodem můžete zjistit i dostupnost všech vánočních kazet Promod na prodejnách, které máte nejblíže)

https://www.promod.cz/zena/darkove-baleni/index.html

promod_darkove_kazetyy
Dárkové kazety Promod

MĚJTE KRÁSNÝ DEN

ZE_ZIVOTA_ZENY


Článek vznikl ve spolupráci s Promod

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *