OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KRAŤASY

Krásnou neděli vám všem přeji. Dnes se k vám musím k něčemu přiznat. Se svoji postavou jsem spokojená, přesto se však už nějakou dobu necítím komfortně v takových těch mini úzkých kraťáscích pod zadek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


NECHCI BÝT HOLKA NA KOUKÁNÍ

Proč? Jednak je to určitě věkem. Myslím si, že žena kolem 35 let už by se měla oblékat seriózněji, prostě adekvátně ke svému věku a zkušenostem. Za druhé nechci být sexuálním objektem. Co tím myslím? Pozorujte schválně muže v metru, když kolem nich projde dívka/žena v něčem vyzývavém a krátkém. Tak po podobných pohledech na mé partie těla rozhodně netoužím ani trochu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

VARIANTA S ŠIRŠÍMI NOHAVICEMI

Proto jsem si na tuto sezónu pořídila spíše volnější dlouhé kalhoty a midi sukně, které jsou vzdušné a velmi příjemné na nošení i během hornkých letních dnů. Na druhou stranu se však kraťasům úplně vyhýbat nechci. Skvělou variantou jsou pro mě tedy kraťasy s volnějšími nohavicemi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

KOMBINACE

Kombinuji je (jako ostatně hodně mých kousků) s jednoduchým bílým topem, a bílými teniskami. Když je chladněji, přidám červenou džínsku, která s kraťasami krásně ladí. V neposlední řadě nesmím zapomenout na lněný materiál, což je můj oblíbený materiál, protože v létě krásně chladí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

KAM

Ideální tento outfit bude třeba k vodě nebo do parku, ale nebála bych se v něm vyrazit ani do města.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OUTFIT: Klobouk Tonak, Tílko, Kraťasy a Brýle HM, Boty Zara

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *