Sluníčko konečně nabírá na síle a vypadá to, že nakonec zvítězí nad studeným vzduchem, který nás denně oblékal do kabátů, šál i čepic ještě v květnu. S prvními teplotami přes dvacet stupňů jsme několik vrstev svlékli a vystavili slunci naši kůži. A proto, že kůže je největší lidský orgán, měli bychom ji věnovat dostatek pozornosti. Proto dnešní článek věnuji péči na a po opalování privátní značky SunOzon, kterou koupíte pouze v drogeriích Rossmann, a o kterou si můžete zasoutěžit na mém Instagramu.

Péče_Na_Oplalování_SunOzon_Rossmann


Začněte s přípravou v předstihu

Každoročně zažíváme obdobný scénář. Na první slunečné paprsky se těšíme tak moc, že se před nimi často neochráníme. Což je samozřejmě velká chyba. Studené květnové dny nás zároveň moc nepřinutí koupit si novou kosmetickou řadu na opalování, což vede k tomu, že když sluníčko náhle vysvitne ve své plné síle, nemáme čím se namazat nebo na to naopak úplně zapomeneme.
Připravte se na to proto s předstihem. Stejně jako si kupujete nové letní šaty, pořiďte si i několik přípravků na opalování a vystavte si je v koupelně na viditelné místo.

Péče před opalováním

Péče_Na_Oplalování_SunOzon_Rossmann
Nemusíte se doopravdy opalovat, stačí být na ostrém slunci při procházce a mít krátký rukáv, šaty nebo kraťasy, aby vaše kůže reagovala zčervenáním. Značka SunOzon nabízí perfektní řešení, jak na slunce pokožku připravit, a to velmi příjemným a nádherně vonícím tělovým sprejem před opalováním, který navíc urychlí proces přirozeného opálení a zajistí jeho rovnoměrnost.

 

 

Ochraňte tělo a dodejte mu navíc efekt rychlého opálení

Péče_Na_Oplalování_SunOzon_Rossmann
Protože sprej před opalováním však neobsahuje žádné SPF a působí čistě tak, aby vaše opálení bylo hezké, nezapomeňte na mléko na opalování. Nejnižší faktor, který používám já je 25 a velmi se mi líbí, že značka SunOzon z drogerie Rossmann toto tělové mléko nabízí se složkami, jež navíc zajistí efekt rychlého opálení. Toto tělové mléko SunOzon se SPF 25 totiž podporuje přirozené opálení pokožky. Tělo se tak hezky a přirozeně opálí, i když jste na slunci krátkou dobu.

 

Pro ochráněnou a krásně opálenou pleť

Péče_Na_Oplalování_SunOZone_RossmannZvláštní, tedy zvýšenou pozornost bychom měli věnovat pleti. Obličej totiž máme na sluníčku vystavený neustále. Nevím jak vy, ale já směrem slunci ukazuji obličej kdykoliv je to možné, pokud tedy není pětatřicet stupňů. V tom případě se ale zase před sluncem není možné schovat. Ať tak, či tak, je rozhodně dobré mít v koupelně pleťový krém s vyšším ochranným faktorem než na tělo. Pokud stejně jako já používáte rádi kosmetické produkty od jedné řady, potěší vás, že SunOzon z drogerie Rossmann nabízí i pleťový krém se SPF30 taktéž s efektem rychlého opálení. Ten stejně jako tělové mléko zajistí přirozené a rovnoměrné opálení i za krátkou dobu na slunci.


Chraňte děti před sluncem

Péče_pro_děti_Na_Oplalování_Sunozon_RossmannVelmi speciální pozornost bychom měli věnovat hlavně dětské pokožce. Děti totiž rozhodně nemají návyk namazat se tělovým krémem s ochranným faktorem, tudíž je nás na rodičích, abychom na to nezapomínali a mazali je nejvyšším možným faktorem už s prvními slunečními paprsky, obzvlášť, pokud jste na slunci v době, kdy je nejvíc „ostré“. Značka SunOzon Kids nabízí dětem, potažmo vám rodičům, kteří přípravky na opalování dětem kupujete, pěnu na opalování se SPF 50+. A teda musím se přiznat, že během horkých dnů s velmi ostrým sluncem používám dětské krémy s takto vysokým ochranným faktorem i já.


Poděkujte tělu
tělovým balzámem po opalování s kokosovým olejem a bambuckým máslem

Péče_Po_Oplalování_SunOzon_Rossmann
Péče o pokožku by ale nanesením přípravků s ochranným faktorem končit neměla. Po večerní sprše (existují i sprchové gely po opalování) je dobré věnovat pokožce ještě pár minut a poděkovat ji zahalením do tělového balzámu po opalování. I tento balzám můžete koupit od značky SunOzon. Tělu je velmi příjemný, jemně voní a krásně se vpije. Obsahuje kokosový olej a bambucké máslo a pokožka je po něm krásně hebká, voňavá a hydratovaná.


Mně osobně se všechny tyto přípravky opravdu tak líbí, že jsem pro Vás dohodla s drogerií Rossmann soutěž, a o všechny tyto produkty na opalování, po opalování i dětskou pěnu se SPF50+ si můžete zasoutěžit u mě na Instagramu 😊. Věřím, že s kosmetickou řadou Sunozon budete spokojeni stejně, jako já a moje děti.

Péče_Na_Oplalování_SunOZon_Rossmann Péče_Na_Oplalování_SunOZon_Rossmann Péče_Na_Oplalování_SunOZon_Kids_Rossmann

 

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *