OLYMPUS DIGITAL CAMERA


DOVOLENÁ ZAČÍNÁ

Krásnou neděli. Zrovna, když čtete tento článek, já sedím v letadle směrem dovolená. Sedm počítačem nerušených dnů u moře, u bazénu, na pláži a v koktejlovém baru. Když jsem před časem přemýšlela, co si sebou na dovolenou zabalím, říkala jsem si, že čím méně věcí, tím lépe. Kufr si dělím se svou dcerou, která má v početu věcí prioritu, neboť je mi jasné, že už ráno bude celá od čokoládové zmrzliny.


BODÝČKA I PLAVKY

Již před nějakým časem jsem si dost oblíbila bodýčka. Nejen v zimě, kdy mě chrání spodní část zad před chladem, ale i v létě. Plavky vlastně taková bodýčka jsou., tak proč toho vlastně neyužít.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


PRUHY NA PRUHY

Velice módní záležitostí jsou také kombinace stejných vzorů. Já jsem zvolila mix vertikálních a horizontálních pruhů, jednoduše proto, že jsou pruhy téměř stejně široké a chtěla jsem oba kousky opticky rozdělit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


MÉNĚ JE VÍCE

Plavky tak mohou být ideálním kouskem nejen k bazénu , ale i k procházce po přímořské promenádě nebo k popíjení drinků v plážových barech. Takže letošní dovolená bude ve stylu plavek místo trika :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krásné léto.

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *