Řeknu vám jedno. Jsem nesmírně šťastná, že jsem všechny nákupy na zimu letos udělala včas! Každý, každičký rok nechávám nákupy na poslední chvíli. Ne za minutu dvanáct, ale pět minut po. Letos jsem si ale řekla, že věci na zimu oběhnu ještě na podzim, protože nikdo neví, co bude. Letos se místo za minuty dvanáct nakupovat tak ve čtyři vyplatilo. Původně jsem vás chtěla článkem ohledně mých tipů na zimní boty z prodejen CCC nasměřovat do prodejen, nicméně teď vám dám tipy na nákupy online (Eshop CCC zde). Protože jsem měla čas podívat se na produkty nejdřív offline 😊

CCC_boty_listopad_styl_Lasocki


Boty pro boho ženy

V botníku mám X párů bot černé barvy, protože na podzim a zimu jsou nejvíc neutrální a hodí se ke všemu nejvíce. A hned po černých mám v tuto sezónu ráda hnědé. Jestli si pamatujete na můj minulý článek, co se hnědé obuvi týče, doporučovala jsem klasiku v podobě kotníčkových bot, které miluju k džínům. Na listopad jsem si ale chtěla pořídit něco víc cool a trendy, avšak pořád tak, abych boty měla několik sezón, což z hlediska kvality a výdrže značky Lasocki z CCC není absolutně žádný problém.

CCC_boty_listopad_styl_Lasocki CCC_boty_listopad_styl_Lasocki

Dost často se mi stává, že první věc, kterou si v obchodě zkouším, si také odnesu. Nejinak to bylo i u těchto hnědých bot typu boho se zkosenou špičkou a kovovou přezkou, která dodává botě na stylu. Mě osobně se líbí boho styl více na podzim než v létě. Outfity lze totiž kombinovat s krásnými podzimními doplňky, jako jsou vlněné svetry, ale i klobouky, šály a později rukavice a třeba i vlněné ponožky.

CCC_Lasockikids_detskaobuv


Boty pro malé slečny

Boty pro Esterku bych klidně v mé velikosti koupila i sama pro sebe. Esterka, které bylo prvního listopadu šest let, se konečně dostává do věku, kdy už jsou na ní k dostání stylové kousky pro mladé slečny, na které jsem se tolik těšila. Už už pomalu odrůstá všem pohádkovým postavičkám a já si to po těch letech ostře růžové a barevných flitrech neskutečně užívám! Takže vám představuju super úžasné polokozačky, které jsou zateplené a zapínají se na zip. Celkově mi jejich vzhled přijde hrozně cool a opravdu by se mi líbily i na mě. Navíc jsou jako všechny Lasocki Kids z obuvi CCC boty kožené a tudíž toho vydrží hodně (a že je co vydržet!)

CCC_Lasockikids_detskaobuv


Pohodlné, teplé a stylové boty pro nejmenší

No a nakonec Lilly. U Lilly si naprosto užívám dětské jemné pastelové barvičky. Miluju na ní právě tuhle pudrovou růžovou, která svojí jemností kopíruje dětskou duši. Na boty, které jsem Lilly vybrala na zimní měsíce, jsem koukala už v září a byla jsem šťastná, že jsem je tam našla (poslední číslo) ještě v říjnu. Díky jejich materiálu (kůže, taktéž se jedná o značku Lasocki Kids) a mojí péči (výživa obuvi, impregnace) jsem si jistá, že vevnitř zůstane nožka v naprosté pohodě a suchu i při seskoku do kaluže 😊

CCC_Lasockikids_detska_obuv_pro_nejmensi


Spolupráce s CCC

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *