I když je béžová barva spíše barvou podzimní, přiznám se, že ji kvůli její nadčasovosti volím i na jaře. Také se krásně a jednoduše kombinuje s jinými barvami, což je rozhodně její další plus. Nicméně neméně hezčí je i v kombinaci tón v tónu.

ton_v_tonu_zezivotazeny

Ani vám nebudu povídat, jak jsem se po devíti měsících těšila až zapnu kabát nebo se obuji do kozaček na podpatku. Úplně stejně jako jsem se těšila až zapnu jiné než těhotenské kalhoty.  Někdo si může ťukat na čelo, ale já se doopravdy nemohla dočkat a být zase za ženu, kterou nepustí nikdo v „emhádéčku“ sednout. Dokonce jsem se těšila až si zase na ty podpatky po celém dni zanadávám, budu si mnout nožky v předsíni a ulevím z nich tělu  ve vaně. Hlavně si obléct něco, co není těhotenské.

ton_v_tonu_zezivotazeny

Tyto šaty jsem sice nosila do nějakého sedmého měsíce, ale beztak jsem nenašla takové boty, které by se k nim hodily víc než tyto. Odvahu jsem na ně ale díky pár centimetru na úzkém bločku neměla. Jejich čas však nastal. Díky blížícímu se jaru asi ne na dlouho, ale přesto. A víte co, aspoň si je do příštího podzimu neochodím.

kostkovane_saty_zezivotazeny

kostkovane_saty_zezivotazeny

Vidět jste na mě nemohli ani tuto krásnou „aka Chloe“ kabelku ze Zary. Milovníci „only originals“ prominou, ale mně se tak moc líbila, že jsem byla ochotna udělat tento fashion přestupek i za cenu negativních reakcí (i když zatím jsem žádnou neslyšela :))


Šedesátkové šaty ke krku a v malé kostce jsou něco, na čem se můžete módně nejspíš dost vyřádit. No, já zase zvolila klasiku. Však už mě znáte 😊

Šaty C&A, Kabelka Zara, Kozačky Mango
Šaty C&A, Kabelka Zara, Kozačky Mango
Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *