Zatímco jsme si před měsícem stěžovali na podzimní počasí, momentálně nás sužuje problém opačný. Ani letošní rok není výjimkou. Z kabátu jsme hupsli rovnou do plavek.

CCC_espradilky

Moje letní must-haves

No a jak přežívám takové tropy já? Šaty (nejlépe nějaké delší nebo hodně vzdušné), volné kalhoty a espradilky. Co se délky týče, je mi hrozně nepříjemné, sedět v něčem krátkém a přilepit se k tomu. Proto preferuji delší šaty nebo právě volné kalhoty, které jsou v tom hodně praktické a navíc super šik.

CCC_espradilky

Espradilky …

… z CCC jsem prostě MUSELA mít. Fakt musela. Hrozně se mi líbily, a musím říct, že jsem měla problém vybrat si mezi klasickou černou nebo touhle pudrově růžovou. Co zvítězilo, vidíte. Já se prostě rozhodla dát přednost jemným barvám a černou nechat na podzim.

CCC_espradilky


Spolupráce s CCC

Please follow and like us:

2 Comments on Tropy ve městě

 1. Nicole
  7. 7. 2019 at 13.05 (1 rokem ago)

  Ty boty se jmenuji espadrilky a ne espradilky. Kazdy se muze zmylit, ale vzhledem k tomu, ze jste to v clanku napsala dvakrat, tak jste se asi jen neupsala. Neberte to zle, ale byla by skoda, kdybyste se jako modni blogerka nenaucila spravny nazev. Posilam pozdrav z Baskicka, odkud tato obuv pochazi.

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   10. 7. 2019 at 21.10 (1 rokem ago)

   Jee, dekuji za upozornění. Opravim a zapamatuji 😀 je pravda, ze to slovo pletu od te doby, co znam ty boty :)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *