Manžestr, oversize sako, i semišové boty do špičky. To všechno jsou aktuální trendy, které jsem si znovu-zamilovala i já.


TRENDY 2018-2019

Manžestrový materiál jsem měla ráda vždycky. Pamatuju si svoje manžestrové kalhoty v béžové barvě (teď by byly hodně in 😊), ve kterých jsem pózovala s kámoškamI na chodbě našeho ústeckého gymnázia. Myslím, že byly z Kenvela 😀 Kdo ten obchod pamatujete? Doma mám aktuálně ještě manžestrové kalhoty v šedé barvě (také staré několik sezón), ale tentokrát jsem se rozhodla ukázat vám kombinaci se sukní. Možná proto, že se blíží jaro, možná kvůli tomu, že jsem si podobný kousek kvůli těhotenskému bříšku nemohla obléci několik měsíců. Určitě ale proto, že se mi takový styl líbí.

manžestr_semiš


SUKNĚ A OVERSIZE BLAZER

Manžestrová sukně střižená do mírného Áčka působí velmi šik a dá se jednoduše kombinovat. Já jsem zvolila kombinaci v pařížském stylu, tedy s ležérním oversize sakem a basic černým topem. A kdybych nenosila kapitánskou čepici pořád, vzala bych si také ji.


BOTY DO ŠPIČKY

Boty na mírném, blokovém podpatku a tvar do špičky nohu krásně prodlouží, ostatně stejně jako kratší střih sukně. Pokud na takový střih nemáte odvahu nebo postavu, koukněte se po sukni, která končí nad koleny a zvolte obuv s vyšším podpatkem.

manžestr_semiš

manžestr_semiš
Sako – Zara, Sukně – HM, Boty – Hogl
Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *