To, že miluju život, jste si na mém Instagramu (@zezivotazeny), mohli jisto jistě všimnout. Snažím si ho uživat plnými doušky a každý den si najdu čas na to, udělat si nějakou radost. Tu si nejraději dopřávám večer, když už holky spí. Ten čas, kdy z jejich pokojíčku neslyším rámus ani dětské pianko, ani jejich hlásky, patří jen mně.

www.eDelikatesy.cz


Ty chvíle, když …

Miluju ty chvíle, kdy nalévám dobré a kvalitní víno, krájím sýry a skládám je vedle salámků a křupavých tyček. Jestli takové chvíle milujete i vy a chcete si po  náročném dni, týdnu nebo jen proto, že si to zasloužíte (a vy si to zasloužíte!!!), dopřát klidný večer ve společnosti luxusních pochutin, určitě byste si měli zapamatovat online obchod http://www.edelikatesy.cz se španělskými delikatesami.


(Nejen) Večery se Sabores & eDelikatesy

I tento článek vám sepisuji večer. Holky už spí, já pracuji vedle jejich pokojíčku, v obýváku, za doprovodu těch nejkrásnějších zvuků, (maminky pochopí), dětského oddechování. Na dřevěném puzzle, určeném pro děti ve věku 1 rok, mám položenou skleničku mladého červeného vína vinařství Alzania s aroma lesního ovoce, které je naprosto dokonalé, vyvážené, plné, ale přitom lehce pitelné. Skvěle se hodící přesně do tohoto počasí, kdy se láme léto a podzim. Ujídám k tomu salámek, zakusuju se do sýrů a i když mě ještě čeká nějaký ten mail, jsem v té nejlepší španělské společnosti z edelikatesy.cz a naprosto si užívám každou sekundu.

eDelikatesy.cz

eDelikatesy.cz eDelikatesy.cz

Moje Eat, pray, love

A o tom můj život je. Užívat si ho. Užívat si ho, když pracuju, když jsem venku s dětmi, těšit se na večery o samotě nebo s manželem a ráno vstávat s pocitem, že i když toho zase bude hodně, stojí to za to.

eDelikatesy.cz

 

Když se chystáte na Vánoce s předstihem

Vím, že je do Vánoc ještě daleko. Přesto, jestli už hledáte inspiraci, uložte si http://www.edelikatesy.cz jako tip, kde seženete skvělé dárkové balíčky plné úžasných věcí. A jestli každý rok, stejně jako já, přemýšlíte, co pořídit vašim příbuzným, kteří už mají všechno (a ještě k tomu dvakrát), španělské luxusní pochutiny, které obdarovaným zpříjemní nejeden večer, bude rozhodně tou správnou volbou!

eDelikatesy.cz eDelikatesy.cz


Spolupráce s http://www.edelikatesy.cz

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *