OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mínus tři

Krásný nedělní večer. Tak i nám konečně začala zima. Už jsem si říkala, jestli se mi vůbec poštěstí obout si alespoň kotníčkové boty, obléci se do teplého kabátu a zachumlat se do šály. Téměř celou zimu totiž zatím nosím tenisky nebo polobotky. Samozřejmě k nim nosím silonkové ponožky, ale jestli si pořád mohu dovolit jen to, není to pro mě pravá zima. Samozřejmě mám výhodu, protože ke své dopravě využívám metro, od kterého mám vše, co potřebuji v krátkých vzdálenostech.
Nicméně musím říct, že pravá zima, kdy se člověk těší na teplý čaj mi chybí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trendy cvočky

Musím říct, že letos jsem se konečně odhodlala a začala trochu víc experimentovat. Už nenosím jen vyloženě sportovní nebo vyloženě elegantní outfity, ale snažím se o jejich vzájemnou kombinaci. Ačkoliv jsem dlouho odolávala, i já jsem si nakonec pořídila kotníčkové boty se cvočky značky Pat Calvin z Humanicu. U těch mých jsou cvočky na špičce, což mi naprosto vyhovuje, protože je tak nemohu okopat. Ačkoliv se taková obuv skvěle hodí ke koženkové buničce (a já tuto kombinaci pořád ráda nosím), neváhala jsem k nim obléct i tento můj zavinovací kabát s páskem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koženkové kalhoty

Největším odvazem jsou pak moje koženkové kalhoty z HM, které vážně krásně sedí a svým střihem dokonale prodlužují postavu. Když mě v nich poprvé viděl můj muž, podotkl, že jsem v tom jaksi užší a mám menší zadek (což je sen asi každé ženy, že – takže za mě maximální spokojenost :-)) .
V kombinaci s kabátem, který mám již nějaký ten rok a botama se cvočky se v nich cítím skvěle. Rockově, ale zároveň elegantně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Givenchy ze Slow a brýle z Elle

Jako doplňky jsem zvolila mé oblíbené Givenchy psaníčko, které jsem našla ve Slow Bazaru a velkou chlupatou šálu, do které, když se pořádně zamotám, nejsem ani vidět. A protože se tu a tam stane, že na nás vykoukne příjemné sluničko, neváhám a vždy v takovým chvílích sahám po brýlích. Tyto mám ve své sbírce snad nejdéle ze všch a byly před dlouhým časem jako dárek v Elle. Ačkoliv mám doma i značkové, tyto mám přeci jen opravdu moc ráda.
A protože si myslím, že krásný outfit netvoří jen oblečení a doplňky, zakomponovala jsem do outfitu také ležérní drdol (který se mi mimochodem povede vždycky nejvíc, když jdu uklízet) a samozřejmě úsměv.

Untitled

Tak se na nový týden usmějte, protože bude Valentýn, a to je vždycky dobrý důvod dát si dárek. Inspiraci na něj najdete už v úterý na blogu :-)

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *