WINTER STYLE
OBLÍBENÉ KOMBINACE

Přeji vám krásnou neděli. Pokud bych se měla zamyslet nad oblíbenými kombinacemi, rozhodně tam bude patřit tato. Krátký kabát rovného střihu, který mám ze Zary třetím rokem, a díky jeho univerzálnímu a nadčasovému střihu hodící se snad ke tři čtvrtině věcí z mého šatníku i botníku, patří mezi moje nejoblíbenější.

WINTER STYLE WINTER STYLE WINTER STYLE WINTER STYLE


KONTRAST

Pokud kromě tohoto černého kabátu volím i černé kalhoty a černé doplňky, ráda do outfitu přidám ještě jednu barvu, která bude ke zbytku vytvářet výraznější kontrast. A červená je barvou, která to umí vytvořit velmi lehce a k černé barvě se navíc skvěle hodí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

WINTER STYLE WINTER STYLE WINTER STYLE


LÁSKA JMÉNEM CHANEL

Asi se ani nemusím sáhodlouze rozepisovat o tom, jak miluju tuto moji Chanelku, kterou si chráním jako oko v hlavě a jsem za její objev (v Luxurybags) neuvěřitelně ráda. Nejsem z těch, kteří by si takovou věc vystavili ve vitríně a nechali na ni padat prach, takže ji skutečně nosím a aktivně používám. Ale je mi jasné, že si na ni budu muset jednou (až holky vyrostou) pořídit trezor. Neboť se opravdu nechci dočkat toho, že si ji Ester nebo Lilly vezmou na diskotéku, kde ji (jako já zamlada svoje kabelky z Orsay) nechají povalovat se v rohu na stole, protože zrovna teď hrají oblíbený hit a na rameni by překážela 😊

WINTER STYLE WINTER STYLE WINTER STYLE WINTER STYLE


STYLOVÉ TRENDY

Když se tak koukám na tyto fotky outfitu koukám, zjišťuji, že (kromě Chanelky) na něm není nic extra ani super trendy. Jen černý kabát nakombinovaný s dalšími černými kousky a zvýrazněný červeným svetrem. Přesto jsem právě z takových šik modelů, které nejsou postavené na nejnovějších trendech, ale spíš na minimalismu, nejvíc nadšená. Čímž ale neříkám, že se trendům zcela vyhýbám. Jen se snažím o jakousi rovnováhu. A jak to máte vy? Necháváte se ovlivňovat trendy hodně nebo se snažíte stát nohama pevně na zemi a nekupujete si věci, o kterých víte, že si na ně za rok nikdo nevzpomene?

WINTER STYLE

WINTER STYLE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

WINTER STYLE
kabát Zara, svetr Cameaiu, kalhoty HM čepice HM, kabelka Chanel Luxurybags

MĚJTE SE KRÁSNĚ

PODPIS

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *