Jednou z nekrásnějších věcí, při které mívám jenom pozitivní emoce, je těšení se na něco. Ať už je to dovolená, vyzvedávání mé dcery ze školky, rande s mým mužem, káva s kamarádkami, nákup něčeho nového. Přemýšlela jsem nad tím, jaké by to vlastně bylo smutné, kdybych všechno tohle mohla mít okamžitě a nemusela bych na to čekat. Čekání je vlastně jistým způsobem krásnější než samotný proces.

Tento rok a vlastně každý den se těším na několik skutečností. Některé z nich jsou popsané výše a o některých se dozvíte právě teď. Jak už víte, dala jsem si předsevzetí, že budu méně nakupovat. Zatím se mi to daří, protože jsem v Novém roce ještě nebyla v žádném obchodě (ne, nejsem nemocná, ano je mi zcela dobře, vlastně lépe). Tento rok mám na svém wish listu tři velké věci, po kterých toužím, a na které se strašně moc těším. Těším se tak moc, že na ně myslím každý den.

Hermès

Jednou z nich je Hermès šátek ve formátu twilly. Tedy jen taková úzká stuha, kterou budu moci nosit ve vlasech, na zápěstí, na uchu od džín či na kabelce. Hermès je pro mě symbolem Paříže, Francie, francouzského jazyka, originálních printů, který se mi tolik líbí. Hermès je pro mě znamením elegance a klasiky, a i kdybych na něj měla čekat dalších pět let, jiný si nekoupím.

twilly hermes 2 twilly hermes 3 twilly hermes wish list hermes

Chanel No.5

Gabrielle Chanel mi promine, když řeknu, že mi tato vůně dlouho nevoněla. Na druhou stranu si myslím, že tento parfém vytvořila pro ženy, a ne dívky ve dvaceti pěti letech. Do tohoto parfému, který mi svojí příchutí připomíná těžký pudr, musí žena prostě dospět. Stejně jako do pocitu, že chce založit rodinu, obléci se do saka a koupit si kvalitní koženou kabelku, na kterou si sama našetří. Mnohé mám s Coco společné (a mnohé zase ne). Tou společnou věcí je píle a pracovní nasazení. Stejně jako ona, miluji se ponořit do práce, která mě naplňuje a baví.
Minulý rok jsem si pořídila pověstnou prošívanou Chanel kabelku s dvěma propletenými céčky a uchy z řetízku (prý se při jejich tvorbě inspirovala prošívanými stájnickými vestami), letos je na řadě parfém.

chanel 51

Pero

Nemusí to být fakticky vůbec žádné pero (na pero a inkoust vlastně nemám dobré vzpomínky, protože tak pomalu schne, že jsem ho měla vždy obtisklé všude), stačí krásná propiska. Značku vymyšlenou nemám a vlastně se v nich ani nevyznám. Dám na pocit a intuici a něco si tento rok vyberu. Uvidíme, co to bude. Jestli máte v tomto směru tipy, rozhodně mi dejte vědět. Ráda uvítám jakékoliv postřehy a názory. A proč si ho chci koupit? Jsem pisálek. Píšu si poznámky ručně. Nějaké notes v mobilu moc nepoužívám, a když tak jen proto, že u sebe nemám právě čím psát. A to musím změnit. Diářů mám několik. Jeden pracovní, jeden, kam si zapisuji, když mě napadne téma na článek. Další na výpočty a rychlé poznámky v práci (ten je nejméně upravený), nechybí mi také ani deník, kam si zapisuji mé sny, touhy a přání. A to vše by si přece zasloužilo pořádné pero.

pen pen2

A jaký je váš wish list pro rok 2018?

 Lenka

Zdroj Fotografií: Pinterest, pinterest.com

Please follow and like us:

2 Comments on Wish List 2018

 1. Katka
  26. 1. 2018 at 10.16 (12 měsíci ago)

  Letos poprvé jsem si taky sepsala svůj „malý wish list“, kde je třeba další kabelka od nějakého českého výrobce, ale z pravé kůže (kterou jednou dám své vnučce :)). Ačkoli miluji všechny technologické vychytávky, tak pořád píšu rukou a mám dvě oblíbené propisky. Jedna je Parker, kterého jsem dostala od svého muže ještě na vysoké a evokuje mi tu bezstarostnou dobu, kdy po státnicích bylo všechno tak lehké. Druhá je YSL, kdy jsem s ní kdovíkde něco podepisovala, skoro ji pánovi odnesla a on mi s úsměvem povídá, ať si ji vezmu, že on stejně píše jen starou dobrou čínou :) Tak si mě našla sama.

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   28. 1. 2018 at 14.15 (12 měsíci ago)

   To je krasny pribeh s tou YSL propiskou. Obcas si nas proste ty veci najdou samy :)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *