Po několika zamračených dnech s teplotami připomínající spíše podzim než nejkrásnější období v roce, tedy jaro, byl víkend, který je už za námi, hotový očistec. Jaro a léto jsou pro mě obdobím, kdy dávám sbohem tmavým barvám a volím světlé, výrazné nebo zářivé barvy.

Promod


Šaty – symbol teplých dnů

Stejně jako upřednostňuji výrazné barvy, dávám přednost šatům. V parných dnech miluji jejich vzdušnost a lehkost. Koneckonců, je to taky nejjednodušší kousek v šatníku, protože se nemusí s ničím kombinovat.

Promod


15 % sleva pro vás

Tyto šaty z fotek jsem našla v řetězci Promod, se kterým už nějaký ten pátek spolupracuji. A protože mám ráda slevy, jednu jsem „ulovila” i pro vás. Od 3. do 10.června můžete v řetězci Promod po celé České republice využít 15 % slevu na celý sortiment (kromě již zlevněných věcí a doplňků) s mým promokódem, který zní „INSTABLOGGER – ZEŽIVOTAŽENY”.

Promod Promod Promod

 
IT List

A než se do Promod vydáte, mrkněte i na šaty (a nejen ty), které padly do oka mně :) Třeba si vyberete ještě než tam půjdete :) Jinak – na promod.com si můžete zjistit dostupnost vámi vybraného zboží předem, i co se jednotlivých velikostí na zvolených prodejnách týče. Já to dělám vždycky, když si chci ušetřit čas sháněním prodejny, která mou velikost skutečně má. Nicméně, ve všech si stejně vždycky něco beztak vyberu :)
(PS: kliknutím na fotku si obrázek zvětšíte)

Slevě i šatům zdar, nazdar. :)

Krásné jarní dny.
Lenka

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *