OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Zelená Země i u vás doma

Krásnou středu. Tentokrát vám chci na mém blogu představit krásnou značku s ještě hezčím názvem, a to Zelená Země. Zelená Země nabízí konopné produkty, a to jak kosmetiku, tak potraviny, které jsou vyrobené v České republice.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Ovocný Konopný čaj

Osobně jsem měla možnost vyzkoušet tři produkty, které bych vám tu chtěla zhodnotit. Snad nejvíc mě překvapil ovocný konopný čaj, který teď po večerech upíjím, neboť mám rýmu a po stresových týdnech v práci potřebuji více než kdy jindy relax, jenž tento čaj umí skvěle navodit. Je velmi lahodný a musím říct, že i krásně vypadá. Obdivovat tak můžete jemnou čajovou chuť po vylouhování i jeho krásně usušené listy, květy i semínka, které vypadají dobře i jako dekorace (nevypít ho by ale byla velká škoda 😊).
Z výčtů jeho blahodárných účinků mohu zmínit přirozené působení na srdce, hladinu cholesterolu i glukózu v krvi i nastartování přirozené obranyschopnosti těla. A nemusíte se bát. Tento čaj nemá žádné psychoaktivní účinky.

Všechny čaje z nabídky Zelené Země si můžete prohlédnout a koupit zde:
https://www.zelenazeme.cz/obchod/konopny-caj

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Konopná mást bez ropných produktů i palmového oleje

Pokud netoužíte po výrobcích obsahující ropné produkty ani palmový olej, zajmout by vás mohla konopná mast, která je 100 % čistý produkt bez jakýchkoliv nežádoucích chemických sloučenin. Na rozdíl od jiných konopných mastí na trhu neobsahuje vazelínu, a kromě výtažku z konopného oleje obsahuje také výtažky z rostlinky. Použít jej můžete na dehydrovaná, podrážděná, suchá a červená místa, třeba jako balzám pod nos při rýmě nebo na popraskané rty.

Konopné masti značky Zelené Země:
https://www.zelenazeme.cz/obchod/konopne-masti

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Ghí máslo 

Ghí máslo s konopím pak posiluje imunitu, zklidňuje nervový systém, urychluje trávení a je jak dělané na kožní problémy. Může se použít také na hojení popálenin (samozřejmě externě). Nečekejte ale žádné nasládlé aroma, ale ryzí přírodu, která vašemu tělu bude skvělým společníkem na cestě ke zdraví. Protože to, co vytvořila příroda, člověk umí napodobit, ne však zcela nahradit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zelená Země:
https://www.zelenazeme.cz/

podpos

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *