Jestli kromě knih milujete také inspirativní filmy, dokumenty o módě nebo motivační talky o životním stylu, dnes jsem pro vás přichystala jejich seznam. Zdá se, že se po deváte večer ještě dlouho nikam nepodíváme, tak ať nám to čekání uteče něčím příjemným.
Diana Vreelenad „The Eyes Has to Travel“

Diana Vreeland „The Eyes Has to Travel“

je životopisny dokument o francouzsko americké editorce, která milovala umění, módu a pracovala v módních časopisech jako Harpers Bazar či Vogue. Její povaha, silná energie předčila dobu, ve které žila. Její excentrický styl byl (stále je) fascinující a její osobnost naprosto motivujicí!

https://www.csfd.cz/film/324371-diana-vreeland-the-eye-has-to-travel/prehled/

Karel Lagerfeld „Lagerfeld Confidential“

Karla Lagerfelda si asi představovat nemusíme. I v tomto případě se jedná o životopisný dokument, ve kterém je nejen odhalen život Karla Lagerfelda, ale také mnoho (jeho) životních mouder, kterými se lze nechat inspirovat i v našem „pozemském světě ne-haute couture módy“. Rozhodně je to motivující dokument, jehož myšlenky stojí za to.

https://www.csfd.cz/film/293527-lagerfeld-duverne/komentare/

Michelle Obama „Becoming“

Nádherně popsaný autobiografický příběh bývalé První Dámy, Michelle Obamy. Co dělala před tím, než se jí stala? Jaké měla dětství? Kde vyrůstala a jak ji to ovlivnilo? Proč tvrdě pracovala? Jak se seznámila s Barackem Obamou? Proč spolu navštěvovali párového terapeuta a proč nutila svoje dcery stlát si v Bílém Domě, i přesto, že na to měli služebnictvo?
Já jsem sice četla knihu, kterou jsem doslova zhltla, nicméně i dokument prý stojí za to.
Opět motivující příběh, který vám dokáže, že i přes všechno to  těžké, se můžete stát silnou, nezávislou ženou s vlastním názorem

https://www.csfd.cz/film/857252-muj-pribeh/prehled/

Brené Brown „The Call To Courage“

„Výzva k odvaze“ je překlad k naprosto úžasnému talku, který lze shlédnout třeba na Netflixu. Brene Brown se ve svých výzkumech zabývá zranitelností a odvaze a dává nám příklady, proč zranitelnost a odvaha jdou v ruku v ruce, proč nestojí každý z nich na jiném konci. Proč vystoupit ze své komfortní zóny, proč být zranitelní a proč jsme díky tomu odvážní. Je to humorně vyložený stand-up, který rozhodně, rozhodně, rozhodně stojí za to vidět.

https://www.csfd.cz/film/715611-brene-brown-vyzva-k-odvaze/komentare/


EASY CAST #8 ROBICZECH o cestování, náhodách i síle myšlenky

Dalším velmi zajímavým, bezprostředním a velmi motivačním talkem (určeným spíše mladým lidem, proč poznáte sami), je pořád EASY CAST na YouTube s hostem Robinem alias Robiczech. Je o síle našich myšlenek, ranních rituálech, o našem mozku. Vše je podáno velmi mladistvým pohledem na svět, který může vypadat přesně tak, jak si ho vymyslíte.

https://www.youtube.com/watch?v=VIFvKpdNL48

A dále Vám sem přidávám i odkazy na mé oblíbené podcasty:

  1. Vše o ženském sebevědomí, motivaci, pozitivním životním lifestylu a stylu – Škola stylu nebo Magicky Ženská (Spotify)
  2. Vše o vztazích, vzorcích z minulosti, práci na sobě. Ve videích najdete i návody „jak na to“  – Aleš Kalina (YouTube, Spotifyú
  3. Portál, kde najdete úderná a vzdělávací videa o naší psyché, zaměřená hodně na seberozvoj – psychologie.cz (YoutTube)

 

 

.

 

 

 

 

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *