Čaje jsou nedílnou součástí mého života, mých dnů. Zcela upřímně Vám zde říkám, že si už neumím představit nemít svoji ranní chvíli, kdy z gauče v županu koukám několik minut do tmy než se do obývacího pokoje začne plížit šeré světlo.  Miluju ten pocit, kdy z hrnku usrkávám zelený čaj a pozoruji přicházet nový den.

Čaje_Eminent_Mixtee


Skrytá síla v čajích

Zelený_čaj_Eminent_MixteeDlouho jsem nebyla milovnice žádného čaje, pak jsem si tu a tam dala s mým mužem čaj před spaním a minulý rok jsem se sobě zapracovala a začala pít černý čaj místo ranní kávy. Tento rok si již druhým měsícem ráno před úderem šesté hodiny, kdy se do oken stále opírá tma, dělám čaj zelený. Ne, že by mi kdy předtím nechutnal, ale až teď nastal jeho pravý čas.
Věřím, že k některým věcem musí člověk dozrát, dospět. Jak jsem na černém čaji milovala jeho skrytou sílu, zelený mě nabíjí svoji něžností, jemností, ale zároveň svěží chutí.


Čaje Eminent

Z Mixtee (http://www.caje.mixtee.cz jsem tento měsíc dostala na vyzkoušení dostala dva čaje, jeden zelený, druhý černý, oba značky Eminent. A po zkušenosti se zelenými čaji Brew La La, jež mi zachutnaly natolik, že jiný než zelený čaj teď už ráno nepiju, jsem se rozhodla, že i tento měsíc dám ráno zelenému čaji přednost před černým.

Zelený_čaj_Eminent_Mixtee

 

Zelený_čaj_Eminent_MixteeZelený čaj Eminent je naprosto osvěžující záležitostí díky kouskům papáji a ostružiny.Ráno mě jeho chuť příjemně a nenásilně nakopne, ale nemám po něm tak rozbušené srdce jako třeba po kofeinu v kávě, která, jak všichni víme, prostě nalačno pro tělo dobrá není.

 

Černý_čaj_Eminent_Mixtee

Černý čaj Eminent s listy ostružiny, květů chrpy a růže, kousky papáji, a aroma lesních plodů vás po otevření sáčku uvrhne do tak lahodné vůně, které se prostě nebudete chtít vzdát, Kdybych ty čaje opravdu nepila a neužívala si každého jejich doušku, snad bych si tento nasypala do proutěného talířku a udělala z něho voňavou dekoraci do bytu. Tak krásná vůně to je.


Pohodové ráno

Čaje jsou pro mě momentálně nápojem číslo jedna. Miluju jejich energii, kterou získávám z každého jednoho loku, mám ráda, do jaké atmosféry a pohody mě hned po ránu dostanou. Takže pokud uvažujete nad tím, že čaje pít začnete nebo jste již čajovými milovníky, pak rozhodně zkuste i čaje Eminent, jejichž cena (cca 70 Kč za jedno balení) je za opravdu kvalitní zpracování, více než příjemná.

Čaje_Eminent_Mixtee


Tento článek vznikl díky spolupráci s čaji Mixtee
http://www.caje-mixtee.cz

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *